Paykasa Whatsapp

Paykasa Whatsapp

Paykasa Whatsapp

Paykasa sanal hesap, kullanıcıların internet alışverişlerinde güvenli ve sanal harcama yapmalarını hedeflemektedir. Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip Paykasa ülkemizde de faaliyetlerine başlamıştır. E –ticaret siteleri başta olmak üzere birçok farklı online platformda Pyakasa hesabı kullanılabilmektedir. Paykasa hesabı oluşturarak internet üzerinden güvenli alışveriş yapmak isteyen kişiler aynı zamanda Paykasa Whatsapp hattını veya canlı yardım hatlarını kullanarak sanal hesaplarını oluştura bilir ve hızlı kod satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı satın alma seçenekleri ve her bütçeye uygun Paykasa limitleri sayesinde tüm internet dolandırıcılıklarına karşı önlem alabilir aynı zamanda hızlı alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Sanal Hesap Nerelerde Kullanılır?

Paykasa sanal hesap sistemi, kullanıcılara sanal bir kredi kartı sunmaktadır. Paykasa hesabına sahip olan kişiler, limit belirleyerek oluşturdukları sanal kredi kartlarını tüm online alışveriş sitelerinde kullanabilirler. Normal bir kredi kartının yapabileceği tüm işlemleri gerçekleştiren Paykasa kredi kartlarından güvenlik açısından ayrılır. Paykasa sanal hesabı kullanım alanı ise;

 • E – ticaret
 • Online oyun/ bahis siteleri
 • Sosyal medya satın alımları ve
 • Mobil ödemeler

Olarak belirlenmiştir. Paykasa al whatsapp seçeneği kullanılarak Paykasa sanal hesap ve sanal ön ödemeli kart oluşturma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanal kartların yaygın olarak kullanıldığı bu dönemlerde güvenli alışveriş için Paykasa vb. sanal ödeme yöntemlerinin kullanılması gerekmektedir.

Paykasa Sanal Hesabı Hangi Avantajları Sağlar?

Ön ödemeli sanal kartlar ve sanal kasa hesapları güvenli olmayan elektronik ticaret alanlarında %100 güvenli alışveriş gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Özellikle sık sık online alışveriş yapan kişilerin sürekli kredi kartı ve kişisel bilgilerini, Paykasa sayesinde girmelerine gerek kalmadan alışveriş yapabilirler. Paykasa sanal hesap kullanıcılarına;

 • Hızlı ödeme imkânı
 • Güvenli alışveriş
 • Limit korkusu olmadan

İnternet alışverişi yapma avantajı sunmaktadır. Paykasa Net üzerinden yapılacak tüm ödemelerin güvenliği yüksek ve hızlı satın al seçeneklerine sahiptir. Önceden seçtiğiniz limitlere göre Paykasa hesabınıza para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa Whatsapp hattı üzerinden sanal kart hesabı oluşturmanız mümkündür.

Paykasa Sanal Hesap Kolay Ödeme Yöntemleri

Paykasa sanal hesaplarını kullanarak kolay ve hızlı ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa hesabıyla internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler;

 • Ödeme yapılacak hesap seçilir
 • Kart numarası ve şifre girilir ve
 • Onay koduyla ödeme gerçekleştirilir
 1. üzerinden hizmet sağlayan birçok platform Paykasa gibi ön ödemeli sanal kartlar ve sanal hesapları desteklemektedir. Kolay ve güvenli ödemenin yanı sıra Paykasa limitleri bozdurularak hesabınıza o günkü güncel kur üzerinden yatırılır. Bu sayede Paykasa sanal hesabınızı yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz.

Paykasa Sanal Hesap Oluşturma Yöntemi

Paykasa sanal hesabı ve sanal kartını oluşturmak isteyen kişilerin ilk izlemesi gereken adım, sanal kart ve Paykasa limitlerini oluşturmasıdır. Paykasa limitlerini seçtikten sonra Paykasa yetkili bayilerinden kart oluşturma talebinde bulunabilirsiniz. Paykasa limitleri hemen hemen herkesin bütçesine göre geniş seçeneklere sahiptir. Avrupa temelli çalışan kart sisteminde limitler Euro üzerinden hesaplanmaktadır. 10 €’dan 1000 €’ya kadar geniş limit seçenekleri ile sanal kartınızı dilediğiniz miktarda kullanabilirsiniz.

Paykasa Sanal Hesap Oluşturma Yöntemleri

Sanal hesap oluşturma işlemlerinizi kurumsal Paykasa sanal hesap oluşturan siteler üzerinden yapmanız tavsiye edilmektedir. İster Paykasa Whatsapp hattını kullanarak hesap oluşturma işlemini gerçekleştirebilir isterseniz de canlı destek ve online yardım seçeneklerini kullanarak Paykasa sanal hesaplar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Paykasa sanal hesap oluşturma işlemleri sırasında güvenliğiniz için size 16 haneli bir pin kodu oluşturmanız talep edilmektedir. Pin kodunuzu ve limitinizi belirledikten sonra internet üzerinden güvenli alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.